Na początek krótkie przedstawienie wyników większych partii w powiecie i jego południowych gminach.

Dział: Wiadomości
środa, 30 grudzień 2015 22:39

Świętowali dzień seniora

Rady sołeckie Czesławic i Ludwinowa oraz ich sołtysi - Elżbieta Mrozek i Wojciech Kozak wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi „Zawsze Czesławice” przygotowali seniorom uroczystość (21.11.br.) z okazji Dnia Seniora.

Dział: Imprezy
wtorek, 28 styczeń 2014 10:34

Wiesz, kto odśnieży „twoją” drogę?

Zazwyczaj po pierwszym ataku zimy rozdzwaniają się telefony do Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Urzędu Miasta i poirytowani mieszkańcy proszą o odśnieżenie drogi, nie wnikając, kto tak naprawdę odpowiada za utrzymanie owej drogi czy ulicy.

Dział: INNE
piątek, 24 kwiecień 2015 17:33

Kronika policyjna

WŁAMANIA I KRADZIEŻE

19.01.2015, Nałęczów, ul. Partyzantów

Pewien mieszkaniec złożył zawiadomienie, że na aukcji internetowej zakupił od użytkownika mieszkającego w Międzyrzecu Podlaskim konsolę do gier Xbox o wartości 1684 zł i do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru ani zwrotu gotówki.

Dział: Wiadomości
środa, 10 wrzesień 2014 22:50

Szachowe niedziele w Czesławicach

Dzięki inicjatywie Ewy Stróżek, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Zawsze Czesławice” dzieci, młodzież i dorośli mogą co niedzielę doskonalić swoją grę w szachy pod okiem Jana Błaszczaka, sędziego i instruktora szachowego, prezesa Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tempo” Ożarów.

Dział: Imprezy

Gazeta Nałęczowska

Wydawana od 1994 roku.